VHM introduceert: MonoFilr Pro
12 oktober 2020The best off, maar dan méér!
De MonoFilr is al jaren één van de succesnummers van VHM. Maar deze tijd vraagt om méér tijd. En méér tijd creëer je in ieder geval door het vergroten van capaciteit. Precies met dat in het achterhoofd heeft VHM Machinery de nieuwe MonoFilr PRO ontwikkeld. Het beste van de MonoFilr, met nét dat beetje extra!
The best off…
Het beste van de MonoFilr is natuurlijk behouden gebleven; de bunker die op gewicht wordt gevuld, met een productvriendelijke instort van het product en een optimale productverdeling in de kist door de dubbele vul-trechter. Een compacte standalone kistenvuller die multifunctioneel inzetbaar is door het gehele seizoen en eenvoudig is te verplaatsen en op te bergen.
…maar dan méér!
Het product wordt nu aangenomen en doorgevoerd naar de bunker via de geautomatiseerde vulband. Deze beweegt mee in hoogte om zo ook een minimale valhoogte te blijven garanderen, én heeft buffercapaciteit. Zo kan de aanvoerlijn blijven draaien, ook op het moment dat de bunker vol is en vervolgens geleegd wordt in de kist. Geen seconde onderbreking van het vulproces dus, en de rust op de werkvloer blijft nog altijd bewaard door het beperkte aantal heftruckbewegingen.
Deze nieuwe applicatie biedt veel extra voordelen ten aanzien van de continuïteit van uw vulproces en de MonoFilr Pro blinkt hierdoor echt in een vriendelijke behandeling van uw kostbare product. De toevoeging “PRO” is geen wens, maar een belofte!
Benieuwd naar deze nieuwe uitvoering en de mogelijkheden voor uw bedrijfsproces? Bel met Bas!
Bas van Dijke 06-22770077